Salt la conținut

Jocuri

Jocurile ale căror comunități publică listele de banuri citite de Mizan. Alegeți unul pentru a-i vedea listele și cele mai noi banuri.

Jocuri
21
Banuri
2.698.557
În vigoare
2.452.82390,9 % dintre ele

Ce are fiecare joc21

Banurile fiecărui joc, câte sunt în vigoare, listele sale și când s-au schimbat ultima dată
JocBanuriÎn vigoareListeUltima schimbare a listelor
Team Fortress 2499.711475.209112
Counter-Strike: Global Offensive498.801473.83949
Rust407.182352.4736
Garry's Mod315.320299.47426
Counter-Strike 2284.829195.29062
Counter-Strike: Source195.119185.78562
Minecraft160.699150.47670
Squad87.33987.3371
Day of Defeat: Source75.42372.30510
ARK: Survival Ascended59.64559.6451
Left 4 Dead 254.77945.96320
Unturned22.15722.1572
Left 4 Dead15.56215.3353
Counter-Strike 1.613.87711.05657
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
No More Room in Hell1961923
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Banurile apar așa cum le publică listele. O listă care acoperă mai multe jocuri se numără o dată la fiecare dintre aceste jocuri.

Adăugați lista comunității dvs.

Mizan citește listele de banuri publicate de comunitățile de jocuri. Înregistrați-vă comunitatea pentru a adăuga lista dvs., iar serverele dvs. vor putea verifica fiecare jucător care intră în raport cu toate aceste liste.