Gå til indhold

Spil

De spil, hvis fællesskaber offentliggør de banlister, Mizan læser. Vælg et spil for at se dets lister og nyeste bans.

Spil
21
Bans
3.567.683
Gældende
2.976.88683,4 % af dem

Hvad hvert spil har21

Hvert spils bans, hvor mange der er gældende, spillets lister og hvornår de sidst blev ændret
SpilBansGældendeListerLister sidst ændret
Counter-Strike 2730.608347.66562
Counter-Strike: Global Offensive602.643546.15051
Team Fortress 2528.531501.986120
Rust471.173407.7546
Garry's Mod335.869319.65627
Counter-Strike: Source283.104271.59863
Minecraft189.694176.08972
Squad87.40387.3971
Day of Defeat: Source81.16276.99810
No More Room in Hell73.58073.0733
ARK: Survival Ascended59.71859.5131
Left 4 Dead 259.13549.99821
Unturned22.15722.1572
Counter-Strike 1.619.42615.23061
Left 4 Dead15.56215.3353
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Bans vises, som listerne offentliggør dem. En liste, der dækker flere spil, tæller med én gang under hvert af disse spil.

Mizan kan tjekke hver spiller, der logger på dine servere, mod disse lister og jeres egne bans. Registrér dit fællesskab