İçeriğe geç

Oyunlar

Toplulukları Mizan'ın okuduğu ban listelerini yayımlayan oyunlar. Listelerini ve en yeni banlarını görmek için birini seçin.

Oyunlar
21
Banlar
2.697.032
Yürürlükte
2.451.747%90,9 tümünden

Her Oyunda Ne Var21

Her oyunun banları, kaçının yürürlükte olduğu, listeleri ve en son ne zaman değiştikleri
OyunBanlarYürürlükteListelerListelerin son değişikliği
Team Fortress 2499.678475.199112
Counter-Strike: Global Offensive498.799473.83749
Rust407.182352.4736
Garry's Mod315.320299.47426
Counter-Strike 2283.344194.23162
Counter-Strike: Source195.115185.78162
Minecraft160.699150.47670
Squad87.33887.3361
Day of Defeat: Source75.42372.30510
ARK: Survival Ascended59.64559.6451
Left 4 Dead 254.77945.96320
Unturned22.15722.1572
Left 4 Dead15.56215.3353
Counter-Strike 1.613.87711.05657
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
No More Room in Hell1961923
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Banlar listelerin yayımladığı gibidir. Birkaç oyunu kapsayan bir liste, o oyunların her birinin listelerinde bir kez sayılır.

Topluluğunuzun Listesini Ekleyin

Mizan, oyun topluluklarının yayımladığı ban listelerini okur. Kendi listenizi eklemek için topluluğunuzu kaydedin; sunucularınız da katılan her oyuncuyu bunların hepsinde kontrol edebilir.