Kalo te përmbajtja

Lojëra

Lojërat, komunitetet e të cilave publikojnë listat e bllokimeve që lexon Mizan. Zgjidhni një për të parë listat e saj dhe bllokimet më të reja.

Lojëra
21
Bllokime
3,495,803
Në fuqi
2,909,72783.2% prej tyre

Çfarë ka secila lojë21

Bllokimet e secilës lojë, sa prej tyre janë në fuqi, listat e saj dhe kur ndryshuan ato së fundi
LojaBllokimeNë fuqiListaNdryshimi i fundit i listave
Counter-Strike 2729,382346,55462
Counter-Strike: Global Offensive601,470545,12751
Team Fortress 2520,997494,612120
Rust458,377397,2176
Garry's Mod335,752319,54427
Counter-Strike: Source251,035240,64363
Minecraft173,561160,85572
Squad87,37187,3691
Day of Defeat: Source80,47176,30910
No More Room in Hell73,58073,0733
ARK: Survival Ascended59,71859,5131
Left 4 Dead 259,12449,98721
Unturned22,15722,1572
Counter-Strike 1.619,32815,14561
Left 4 Dead15,56215,3353
Half-Life 2: Deathmatch6,2274,7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Bllokimet janë ashtu siç i publikojnë listat. Një listë që mbulon disa lojëra numërohet një herë te listat e secilës prej atyre lojërave.

Mizan mund ta kontrollojë çdo lojtar që hyn në serverët tuaj me këto lista dhe me bllokimet tuaja. Regjistroni komunitetin tuaj