Preskoči na vsebino

Igre

Igre, katerih skupnosti objavljajo sezname banov, ki jih Mizan prebira. Izberite igro in si oglejte njene sezname in najnovejše bane.

Igre
21
Bani
3.014.018
Veljavni
2.702.48889,7 % od tega

Bani in seznami po igrah21

Bani vsake igre, koliko jih še velja, njeni seznami in kdaj so se nazadnje spremenili
IgraBaniVeljavniSeznamiZadnja sprememba seznamov
Counter-Strike: Global Offensive538.579513.28750
Team Fortress 2512.629487.765120
Counter-Strike 2465.602314.99962
Rust413.745357.9566
Garry's Mod335.620319.49227
Counter-Strike: Source210.081200.19463
Minecraft164.862154.42871
Squad87.34187.3391
Day of Defeat: Source76.26272.73010
ARK: Survival Ascended59.64559.6451
Left 4 Dead 257.61548.50820
No More Room in Hell28.18127.9863
Unturned22.15722.1572
Counter-Strike 1.618.21914.38060
Left 4 Dead15.56215.3353
Half-Life 2: Deathmatch622747887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Bani so prikazani tako, kot jih objavljajo seznami. Seznam, ki zajema več iger, se med seznami vsake od teh iger šteje enkrat.

Dodajte seznam svoje skupnosti

Mizan prebira sezname banov, ki jih objavljajo igralske skupnosti. Registrirajte svojo skupnost, da dodate svojega, vaši strežniki pa lahko nato vsakega igralca, ki se pridruži, preverijo po vseh seznamih.