Naar inhoud

Games

De games waarvan de community's de banlijsten publiceren die Mizan leest. Kies er een om de lijsten en de nieuwste bans te zien.

Games
21
Bans
3.563.062
Van kracht
2.972.43583,4% daarvan

Overzicht per game21

De bans van elke game, hoeveel van kracht zijn, de lijsten en wanneer die het laatst veranderden
GameBansVan krachtLijstenLijsten laatst gewijzigd
Counter-Strike 2730.370347.44262
Counter-Strike: Global Offensive602.615546.12351
Team Fortress 2528.271501.727120
Rust471.164407.7456
Garry's Mod335.869319.65627
Counter-Strike: Source279.030267.67263
Minecraft189.689176.08472
Squad87.39787.3911
Day of Defeat: Source81.16276.99810
No More Room in Hell73.58073.0733
ARK: Survival Ascended59.71859.5131
Left 4 Dead 259.13549.99821
Unturned22.15722.1572
Counter-Strike 1.619.42515.23461
Left 4 Dead15.56215.3353
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

De bans staan er zoals de lijsten ze publiceren. Een lijst die meerdere games dekt, telt één keer mee in de lijsten van elk van die games.

Mizan kan elke speler die je servers binnenkomt controleren tegen deze lijsten en je eigen bans. Registreer je community