Langkau ke kandungan

Permainan

Permainan yang komunitinya menerbitkan senarai ban yang dibaca oleh Mizan. Pilih satu untuk melihat senarainya dan ban terbaharunya.

Permainan
21
Ban
3,352,796
Berkuat kuasa
2,841,37484.7% daripadanya

Apa yang ada pada setiap permainan21

Ban setiap permainan, bilangan yang berkuat kuasa, senarainya dan bila senarai itu kali terakhir berubah
PermainanBanBerkuat kuasaSenaraiPerubahan terakhir senarai
Counter-Strike 2677,387343,94262
Counter-Strike: Global Offensive578,361540,42950
Team Fortress 2515,010489,568120
Rust435,906377,0806
Garry's Mod335,699319,56627
Counter-Strike: Source225,014214,89863
Minecraft164,885154,44771
Squad87,35487,3521
Day of Defeat: Source77,09973,37010
No More Room in Hell73,58073,0733
ARK: Survival Ascended59,64559,6451
Left 4 Dead 258,88049,74720
Unturned22,15722,1572
Counter-Strike 1.618,33914,47860
Left 4 Dead15,56215,3353
Half-Life 2: Deathmatch6,2274,7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Ban dipaparkan sebagaimana senarai menerbitkannya. Senarai yang meliputi beberapa permainan dikira sekali dalam senarai setiap permainan tersebut.

Tambahkan senarai komuniti anda

Mizan membaca senarai ban yang diterbitkan oleh komuniti permainan. Daftarkan komuniti anda untuk menambah senarai anda, dan server anda boleh menyemak setiap pemain yang masuk dengan semua senarai itu.