Preskoči na sadržaj

Igre

Igre čije zajednice objavljuju popise banova koje Mizan čita. Odaberite igru i pogledajte njezine popise i najnovije banove.

Igre
21
Banovi
2.626.986
Na snazi
2.392.89691,1 % od toga

Banovi i popisi po igrama21

Banovi svake igre, koliko ih je na snazi, njezini popisi i kada su se posljednji put promijenili
IgraBanoviNa snaziPopisiPosljednja promjena popisa
Team Fortress 2491.303467.011111
Counter-Strike: Global Offensive486.420461.64149
Rust405.339350.8446
Garry's Mod312.409299.34126
Counter-Strike 2251.893169.43162
Counter-Strike: Source195.000185.67260
Minecraft149.941140.20770
Squad87.33787.3351
Day of Defeat: Source74.58571.73110
ARK: Survival Ascended59.64559.6451
Left 4 Dead 254.77245.95620
Unturned22.15722.1572
Left 4 Dead15.56215.3353
Counter-Strike 1.612.50910.11156
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
No More Room in Hell1961923
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Banovi su navedeni onako kako ih popisi objavljuju. Popis koji obuhvaća više igara broji se jednom među popisima svake od tih igara.

Dodajte popis svoje zajednice

Mizan čita popise banova koje objavljuju zajednice igrača. Registrirajte svoju zajednicu da dodate svoj popis, a vaši serveri tada mogu svakog igrača koji se pridruži provjeriti prema svima njima.