Saltar ao contido

Xogos

Os xogos cuxas comunidades publican as listas de bans que le Mizan. Escolle un para ver as súas listas e os seus bans máis recentes.

Xogos
21
Bans
3,231,724
En vigor
2,805,97886.8% deles

Que ten cada xogo21

Os bans de cada xogo, cantos están en vigor, as súas listas e cando cambiaron por última vez
XogoBansEn vigorListasÚltimo cambio nas listas
Counter-Strike 2598,692339,65062
Counter-Strike: Global Offensive556,747528,32350
Team Fortress 2513,672488,462120
Rust423,744366,2746
Garry's Mod335,660319,53227
Counter-Strike: Source217,922207,95563
Minecraft164,877154,44171
Squad87,34987,3471
Day of Defeat: Source77,09973,37010
No More Room in Hell73,58073,0733
ARK: Survival Ascended59,64559,6451
Left 4 Dead 258,87749,74420
Unturned22,15722,1572
Counter-Strike 1.618,22314,38360
Left 4 Dead15,56215,3353
Half-Life 2: Deathmatch6,2274,7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Os bans son tal como os publican as listas. Unha lista que abrangue varios xogos conta unha vez nas listas de cada un deses xogos.

Engade a lista da túa comunidade

Mizan le as listas de bans que publican as comunidades de xogos. Rexistra a túa comunidade para engadir a túa, e os teus servidores poderán comprobar en todas elas cada xogador que se conecte.