Joan edukira

Jokoak

Mizanek irakurtzen dituen debeku-zerrendak argitaratzen dituzten komunitateen jokoak. Aukeratu bat haren zerrendak eta debeku berrienak ikusteko.

Jokoak
21
Debekuak
3,272,945
Indarrean
2,815,61986% guztietatik

Joko bakoitzak zer duen21

Joko bakoitzaren debekuak, horietatik zenbat dauden indarrean, haren zerrendak eta azkenekoz noiz aldatu ziren
JokoaDebekuakIndarreanZerrendakZerrenden azken aldaketa
Counter-Strike 2631,029343,65162
Counter-Strike: Global Offensive562,549531,37850
Team Fortress 2513,673488,463120
Rust426,702368,7546
Garry's Mod335,667319,53927
Counter-Strike: Source217,922207,95563
Minecraft164,878154,44171
Squad87,35087,3481
Day of Defeat: Source77,09973,37010
No More Room in Hell73,58073,0733
ARK: Survival Ascended59,64559,6451
Left 4 Dead 258,87849,74520
Unturned22,15722,1572
Counter-Strike 1.618,33614,47860
Left 4 Dead15,56215,3353
Half-Life 2: Deathmatch6,2274,7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Debekuak zerrendek argitaratzen dituzten bezala daude. Joko bat baino gehiago hartzen dituen zerrenda bat behin zenbatzen da joko horietako bakoitzaren zerrendetan.

Gehitu zure komunitatearen zerrenda

Mizanek joko-komunitateek argitaratzen dituzten debeku-zerrendak irakurtzen ditu. Erregistratu zure komunitatea zurea gehitzeko, eta zure zerbitzariek sartzen den jokalari oro egiaztatu ahal izango dute zerrenda guztietan.