Salta al contingut

Jocs

Els jocs les comunitats dels quals publiquen les llistes de bans que llegeix Mizan. Tria'n un per veure'n les llistes i els bans més recents.

Jocs
21
Bans
3.564.555
En vigor
2.973.88483,4 % d'aquests

Què té cada joc21

Els bans de cada joc, quants són en vigor, les seves llistes i quan van canviar per última vegada
JocBansEn vigorLlistesÚltim canvi a les llistes
Counter-Strike 2730.392347.46462
Counter-Strike: Global Offensive602.621546.12951
Team Fortress 2528.445501.901120
Rust471.164407.7456
Garry's Mod335.869319.65627
Counter-Strike: Source280.314268.91263
Minecraft189.690176.08572
Squad87.40387.3971
Day of Defeat: Source81.16276.99810
No More Room in Hell73.58073.0733
ARK: Survival Ascended59.71859.5131
Left 4 Dead 259.13549.99821
Unturned22.15722.1572
Counter-Strike 1.619.42515.23461
Left 4 Dead15.56215.3353
Half-Life 2: Deathmatch6.2274.7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Els bans són tal com els publiquen les llistes. Una llista que cobreix diversos jocs compta una vegada a les llistes de cadascun d'aquests jocs.

Mizan pot comprovar en aquestes llistes i en els teus propis bans cada jugador que entri als teus servidors. Registra la teva comunitat