Preskoči na sadržaj

Igre

Igre čije zajednice objavljuju liste banova koje Mizan čita. Odaberite igru i pogledajte njene liste i najnovije banove.

Igre
21
Banovi
3,329,793
Na snazi
2,830,25485% od toga

Banovi i liste po igrama21

Banovi svake igre, koliko ih je na snazi, njene liste i kada su se posljednji put promijenile
IgraBanoviNa snaziListePosljednja promjena lista
Counter-Strike 2668,278343,72562
Counter-Strike: Global Offensive570,476535,17750
Team Fortress 2514,492489,142120
Rust432,067373,4936
Garry's Mod335,687319,55427
Counter-Strike: Source223,383213,27963
Minecraft164,881154,44471
Squad87,35187,3491
Day of Defeat: Source77,09973,37010
No More Room in Hell73,58073,0733
ARK: Survival Ascended59,64559,6451
Left 4 Dead 258,87949,74620
Unturned22,15722,1572
Counter-Strike 1.618,33814,47860
Left 4 Dead15,56215,3353
Half-Life 2: Deathmatch6,2274,7887
Palworld8418411
Fistful of Frags4753471
Insurgency2272131
synergy97951
SCP: Secret Laboratory5131

Banovi su navedeni onako kako ih liste objavljuju. Lista koja obuhvata više igara broji se jednom među listama svake od tih igara.

Dodajte listu svoje zajednice

Mizan čita liste banova koje objavljuju zajednice igrača. Registrujte svoju zajednicu da dodate svoju listu, a vaši serveri tada mogu svakog igrača koji se pridruži provjeriti prema svim tim listama.